Vysvědčení za první pololetí 2019 pro knihovnu

08.07.2019

V letošním roce je v knihovně prozatím registrováno celkem 118 čtenářů, z toho 62 do 15ti let. Vypůjčeno bylo přes 2 800 knih, a to obecních i z fondů Knihovny Kroměřížska a Městské knihovny Holešov. Nabídka byla rozšířena o audioknihy a během otevírací doby knihovny jsou dětem k dispozici deskové hry. Od srpna bude v provozu nový elektronický výpůjční systém Tritius a místní knihovnice absolvovala čtyřměsíční e-learningový Knihovnický kurz pořádaný Moravskou zemskou knihovnou v Brně. V červenci proběhne v knihovně příměstský anglický tábor Baby music, otevřeno pro čtenáře bude od 5. srpna. Na závěr je třeba poděkovat za nemalou výpomoc a perfektní služby týmu knihovnic Městské knihovny Holešov.